O NASZEJ FIRMIE

 

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu firmę MICROLand, która od 2007 roku działa bardzo prężnie na rynku informatycznym.

 

Naszymi klientami są firmy o różnej wielkości i zasięgu działania. Od firm jednoosobowych po duże korporacje. Każdy klient, który trafi do naszej firmy jest zawsze należycie i co najważniejsze w dzisiejszych czasach uczciwie obsłużony.

Nasza działalność jest ukierunkowana na pomoc firmom różnych branż, w zakresie podstawowych i zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od analizy potrzeb klienta, konsultacji i projektów, poprzez wdrażanie rozwiązań i systemów, skończywszy na dostawach i konfiguracji sprzętu oraz realizacji projektów.

Pragniemy zaoferować Państwu nowoczesne rozwiązania i technologie, które pozwolą na usprawnienie działalności Państwa firmy oraz pozytywnie wpłyną na jej wizerunek i przedsięwzięcia.

Zasady, które obowiązują przy doborze pracowników gwarantują profesjonalna obsługę przy wyborze i w czasie użytkowania sprzętu. Naszymi pracownikami są ludzie wykształceni, doskonale znający swój fach i stale doskonalący swoją wiedzę.

 

Dzięki polityce dotyczącej wyboru dostawców, nasza firma zawarła kilka umów z największymi dystrybutorami sprzętu w Polsce. Współpraca z największymi powoduje, że możemy zagwarantować ciągłość dostaw, korzystne ceny i sprawdzonej jakości sprzęt.

 

Zawsze staramy się stworzyć warunki, w których klient będzie czuł się dobrze nie tylko przy zakupie, ale także zostanie otoczony troskliwą opieką w całym okresie użytkowania sprzętu.

 

 

Firma posiada także szerokie zaplecze serwisowe wykonujące prace gwarancyjne i pogwarancyjne związane ze sprzętem komputerowym, urządzeniami peryferyjnymi i instalacjami sieciowymi oraz posiadamy serwis pogwarancyjny komputerów przenośnych oraz sprzętu RTV. Klientom oferujemy pełną opiekę nad sprzętem i oprogramowaniem oraz pełny zakres doradztwa.

 

 

 

O czym zapewnia Szanownych Klientów zespół firmy MICROLand.

 

 

Copyright 2014 MICROLand s.c.